Zapraszamy na zimowy klasyk Giant Fabryczna Race 2017

29 grudnia 2016

Szanowni Rowerzyści,

Chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w naszym konkursie jazdy na czas Giant Fabryczna Race.

Zabawa polegać będzie na przejeździe w eliminacjach  5 kilometrowego odcinka na czas na rowerze zamontowanym w trenażerze. Po rozegranych eliminacjach wybierzemy trzy najlepsze czasy zarówno w kategorii kobiet jak i mężczyzn i zaprosimy na finał. A jest o co walczyć bo przygotowaliśmy fajne rowerowe nagrody.  Miejsce 1 to trenażer, miejsce 2 to plecak , miejsce 3 to bezprzewodowy licznik rowerowy ( oddzielna klasyfikacja kobiety i mężczyźni).

 

Plan gry jest następujący:

- od dzisiaj do 15 stycznia 2017 włącznie przyjmujemy zgłoszenia uczestników.

- W dniach 16-27 stycznia przeprowadzamy eliminacje

- 30 i 31 stycznia finały.

 

Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy sklep@giant-polska.com.pl . W tytule maila proszę wpisać „Giant Fabryczna Race”. W mailu prosimy o podanie imienia i nazwiska , nr tel kontaktowego oraz wybranie dogodnego terminu na udział w kwalifikacjach. Termin kwalifikacji to 16 -27 stycznia  godziny od 12 do 18. Przykładowo: „Jan Kowalski  nr tel: 505050505  18 stycznia 2017 godzina 16:00”

Będziemy mieć dla Was przygotowany rower szosowy , natomiast jeżeli chcecie jechać na swoim to nie ma żadnego problemu tylko prosimy o taką informację w mailu zgłoszeniowym.

 

Zapraszamy serdecznie do udziału w zabawie,

Giant Fabryczna

Regulamin konkursu oraz formularz rejestracyjny dostępne są w sklepie.