{{ item.Quote }}

Anthem Advanced
Pro 29 2

2021

18 999 zł

Jaki jest mój rozmiar

Kontakt
Udostępnij

Ten profesjonalny, w pełni kompozytowy rower XC łączy wygładzającą szlaki technologię zawieszenia Maestro z dodatkową kontrolą i stabilnością progresywnej geometrii 29-calowej. Kiedy wyścigi XC to Twoje życie, to jest Twój bilet na podium.

Zaprojektowany z w pełni kompozytowym framesetem, ten 29er ma 90 mm skoku z tyłu i 100 mm z przodu. Tylne zawieszenie Maestro zawiera nowe mocowanie amortyzatora w systemie trunnion mount, który zwiększa efektywność pedałowania i hamowania. Zaawansowany kuty kompozytowy górny wahacz jest lżejszy, sztywniejszy i mocniejszy od aluminiowego, a inne innowacje obejmują m.in. szerszy rozstaw piast Boost oraz zintegrowany system kół Giant WheelSystem, który daje moc i sztywność dla pewnego i precyzyjnego prowadzenia w terenie XC.

Główne korzyści

Wydajność XC

Frameset w technologii Advanced Composite jest super lekki, a agresywny 69-stopniowy kąt główki ramy i 73,5-stopniowy kąt rury podsiodłowej sprzyjają szybszej wspinaczce i przyspieszeniu.

Prędkość i stabilnść 29-calowca

Geometria ramy i zawieszenie są zoptymalizowane dla 29-calowych kół, aby zapewnić zwycięskie połączenie prędkości i stabilności w terenie XC.

Trakcja i kontrola

Unowocześnione zawieszenie Maestro z mocowaniem amortyzatora trunnion-mount zapewnia płynne działanie na podjazdach, zakrętach i zjazdach w terenie XC.

Najważniejsze informacje

Zaprojektowany z w pełni kompozytowym framesetem, ten 29er ma 90 mm skoku z tyłu i 100 mm z przodu. Tylne zawieszenie Maestro zawiera nowe mocowanie amortyzatora w systemie trunnion mount, który zwiększa efektywność pedałowania i hamowania. Zaawansowany kuty kompozytowy górny wahacz jest lżejszy, sztywniejszy i mocniejszy od aluminiowego, a inne innowacje obejmują m.in. szerszy rozstaw piast Boost oraz zintegrowany system kół Giant WheelSystem, który daje moc i sztywność dla pewnego i precyzyjnego prowadzenia w terenie XC.

Anthem Advanced Pro 29 with interactive tooltips

Technologie

Technologia Advanced Composite
Technologia Advanced Forged Composite
System zawieszenia Maestro
OverDrive
System Giant Tubeless

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)39015,444017,349019,353521,1
BKąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
CDługość górnej rury (mm) (inch)59023,26102463024,865025,6
DDługość główki ramy (mm) (inch)953,7953,71054,11154,5
EKąt główki ramy (degrees)69,0°69,0°69,0°69,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)512512512512
GTrail (mm) (inch)88,93,588,93,5893,5893,5
HBaza kół (mm) (inch)111343,8113344,6115445,4117546,3
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)43817,243817,243817,243817,2
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8
KStack (mm) (inch)585235852359423,460423,8
LReach (mm) (inch)41716,443717,245417,947118,5
MPrzekrok (mm) (inch)74729,478030,781732,284333,2
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)602,4702,8803,1903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
QRozmiar kół 29"29"29"29"
Specyfikacja
  • Rozmiary
    S, M, L, XL
  • Kolor
    Teal
  • Rama
    Kompozyt węglowy - Advanced (rama i wahacz), system zawieszenia Maestro 90mm
  • Widelec
    Fox 32 Float Rhythm, 100mm, GRIP, zdalna blokada, Boost 15x110 Kabolt, 44mm offset, custom tuned for Giant
  • Tylny amortyzator
    Fox Float DPS Performance, 165/42.5, custom tuned for Giant
  • Kierownica
    Giant Contact SL XC Flat, 780x31.8
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SL
  • Wspornik siodła
    Giant Contact kompozytowy, 27.2mm
  • Siodło
    Contact (neutral)
  • Pedały
    N/A
  • Manetki
    Shimano SLX, 1x12
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    Shimano SLX, Shadow+
  • Hamulce
    Shimano M6100
  • Dzwignie hamulca
    Shimano M6100
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano SLX, 10x51
  • Łańcuch
    KMC X-12
  • Korba
    Shimano SLX, 32t
  • Środek suportu
    Shimano, press fit
  • Obręcze
    Giant XCR-2 29
  • Piasty
    Giant XCR-2 29
  • Szprychy
    Giant XCR-2 29
  • Opony
    [P] Maxxis Recon Race 29x2.35, zwijane, TLR, EXO, tubeless, [T] Maxxis Recon Race 29x2.25, zwijane, TLR, EXO, tubeless
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, łyżki do opon, klucz do zaworu, instrukcja)
  • Waga orientacyjna
    11,40 kg

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.