{{ productAwardLocalized.Quote }}

AnyTour CS

5 999 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

Produkty sprzedawane na stronie dostarczane są z magazynu Giant Polska. Czas oczekiwania na dostarczenie do sklepu GIANT STORE to 3-5 dni roboczych. Zapoznaj się z regulaminem sklepu online Giant Polska https://www.giant-bicycles.com/pl/regulamin-sklepu-online.

Udostępnij

Bez względu na to z jakiego powodu jeździsz na rowerze, dojeżdżasz do pracy, traktujesz to jako przyjemność, czy organizujesz kilkudniowe wycieczki, nowy AnyTour pozwoli Ci w pełni wykorzystać każdą z tych okazji.

Nowy AnyTour to wszechstronny model, który równie dobrze poradzi sobie w mieście jak i na cichych wiejskich drogach, zapewniając wygodę i łatwość prowadzenia. Geometria jego lekkiej aluminiowej ramy ALUXX pozwala na zachowanie prostej pozycji na siodełku, tak abyś mógł „trzymać głowę wysoko”, zrelaksować się i pedałować, podziwiając widoki bez względu na to czy wybierzesz się na weekendową wyprawę, czy będziesz jeździł codziennie do pracy. Dodatkowo model ten został wyposażony w hamulce tarczowe, oraz zintegrowane oświetlenie i odblaskowe elementy graficzne zwiększające widoczność na drodze, szczególnie w gorszych warunkach świetlnych. Wysokiej klasy podzespoły sprawiają, że jest to rower dla osób szukających jakości.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    M, L, XL
  • Kolor
    Blue Ashes
  • Rama
    Aluminium - ALUXX
  • Widelec
    Aluminium - ALUXX
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    GIANT City-Trekking, 31.8mm, alu.
  • Wspornik kierownicy
    SATORI, regulowany a-head, alu.
  • Wspornik siodła
    GIANT, amortyzowany
  • Siodło
    SELLE ROYAL Nuvola gel
  • Pedały
    VP-613 City/Trekking
  • Manetki
    SHIMANO Nexus 8 Disc
  • Hamulce
    SHIMANO BR-MT200, tarcze 160/160, hydr.
  • Dzwignie hamulca
    SHIMANO BL-MT201
  • Kaseta / Wolnobieg
    Gates Carbon Drive™ CDN™ Urban SureFit™, 22T.
  • Łańcuch
    pasek napędowy Gates Carbon Drive™ CDN™
  • Mechanizm korbowy
    Gates Carbon Drive™ CDN™ Urban S150, 46T.
  • Srodek suportu
    THUN Zumba, kwadrat
  • Obręcze
    GIANT GX28, ETRTO 19-622
  • Piasty
    Shimano HB-TX505 Centerlock/ Shimano Nexus 8 SG-C6001-8D Centerlock
  • Szprychy
    Sapim Leader 32/32
  • Opony
    GIANT P-X3 Multi-Surface, 700x45, Reflex, wkładka antyprzebiciowa, 30 TPI
  • Dodatki
    Błotniki SunnyWheel, nóżka
  • Oświetlenie
    [P] Trelock I-Go Sport 350 USB [T] Spanninga Solo XBA ON/OFF/AUTO (baterie)
  • Zabezpieczenie
    AXA Solid XL Plus
  • Bagażnik
    Giant by MassLoad z systemem MIK, gumowe ekspandery
  • Waga orientacyjna
    W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  MLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)50019,755021,760023,6
BKąt podsiodłowy (degrees)73,0°73,0°73,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)58022,859523,461024
DDługość główki ramy (mm) (inch)1606,31756,91907,5
EKąt główki ramy (degrees)69,0°69,0°69,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7421,7
GTrail (mm) (inch)94,73,794,73,794,73,7
HBaza kół (mm) (inch)109843,2111443,9113044,5
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)45517,945517,945517,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)64325,365725,967126,4
LReach (mm) (inch)38315,139415,540515,9
MPrzekrok (mm) (inch)78430,981832,285333,6
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)1003,91003,91104,3
PDługość ramienia korby (mm) (inch)172,56,81756,91756,9
QRozmiar kół 700C700C700C