{{ item.Quote }}

Attend RS
2 LDS

3 199 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij

Marzysz o doskonałym towarzyszu na miejskich ulicach? Poznaj model Attend RS - wszechstronny i praktyczny rower stworzony z myślą o Twoich codziennych podróżach. Niezależnie od tego, czy zmierzasz do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi czy na zakupy, Attend RS zapewni Ci optymalny komfort i wygodę na każdym etapie Twojej podróży.

Główne korzyści

Idealny do przemieszczania się

Niezwykle wszechstronny Attend RS to idealny wybór na wszystkie miejskie wycieczki. Dopasowana geometria i amortyzowany widelec (w wybranych modelach) zapewniają optymalny komfort podczas jazdy po mieście. Rower jest dopasowany do Twoich potrzeb, umożliwiając np. łatwy montaż fotelika dziecięcego.

Aluminiowa rama

Rama zrobiona jest z aluminium ALUXX. To niezwykle wydajny materiał, dający w efekcie lekką i trwałą ramę.

Przystosowany do jazdy po mieście

Attend RS jest bardzo praktyczny w pokonywaniu wszelkich przeszkód miejskich, zapewniając wygodną i bezpieczną podróż.

Technologie

Technologia Aluxx

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      155 cm5’1”  to 168 cm5’6”
  • M
      165 cm5’5”  to 178 cm5’10”
  • L
      175 cm5’9”  to 185 cm6’1”
  • XL
      183 cm6’0”  to 195 cm6’5”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)45017,750019,755021,760023,6
BKąt podsiodłowy (degrees)73,0°73,0°73,0°73,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)57022,458022,859023,262024,4
DDługość główki ramy (mm) (inch)1606,31756,91907,52058,1
EKąt główki ramy (degrees)69,0°69,0°69,0°69,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
GTrail (mm) (inch)953,7953,7953,7953,7
HBaza kół (mm) (inch)108842,8109943,3111043,7112044,1
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)45517,945517,945517,945517,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)702,8702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)64325,365725,967126,468126,8
LReach (mm) (inch)37314,737914,938415,139415,5
MPrzekrok (mm) (inch)45918,146918,547918,948919,3
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)60023,660023,660023,660023,6
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)853,3853,31054,11054,1
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,71756,91756,9
QRozmiar kół 700C700C700C700C
Specyfikacja
  • Rozmiary
    S, M, L
  • Kolor
    Black
  • Rama
    Aluminium - ALUXX
  • Widelec
    SR SUNTOUR CR85 E25, skok 50mm
  • Kierownica
    Giant City, 600mm, aluminiowa
  • Wspornik kierownicy
    Giant, klasyczny 25.4, regulowany, aluminiowy
  • Wspornik siodła
    ZOOM, amortyzowany, 30.9x350mm
  • Siodło
    SELLE ROYAL Essenza Plus
  • Pedały
    Giant City
  • Manetki
    Shimano EF41, 3x7
  • Przerzutka przednia
    Shimano Tourney FD-TY710
  • Przerzutka tylna
    Shimano Altus RD-M310
  • Hamulce
    TEKTRO 855 AL V-brake
  • Dzwignie hamulca
    TEKTRO CL-330
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano CS-HG41, 11-28T, 7s
  • Łańcuch
    KMC Z7
  • Korba
    PROWHEEL 28/38/48T
  • Środek suportu
    VP BC55PC 68/124.5, kwadrat
  • Obręcze
    Giant GX06, 19-622
  • Piasty
    P: Shimano DH-C3000, dynamo T: Giant, aluminiowa
  • Szprychy
    Sapim Leader 32/32
  • Rodzaj opony
    CST Xpedium C1880, 700x38c
  • Dodatki
    Nóżka MASSLOAD CL-KA 89
  • Oświetlenie
    [P] SPANNINGA Galeo XDO (dynamo) [T] SPANNINGA VIVO XB 50MM (bateria)
  • Zabezpieczenie
    N/A
  • Bagażnik
    Massload CL646, system MIK
  • Błotniki/Osłona łańcucha
    Błotniki, osłona łańcucha
  • Waga orientacyjna
    16,1 kg (rozmiar M)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.