{{ productAwardLocalized.Quote }}

ATX

2 599 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij

Od parków, po ścieżki, drogi utwardzone i gruntowe, ten wszechstronny rower z prostą kierownicą pomaga osiągać nowe cele treningowe i urozmaica codzienne dojazdy.

Główne korzyści

Wszechstronność na każdy teren

Prosta kierownica, jak w rowerach górskich, a także widelec amortyzowany i hamulce tarczowe umożliwiają pewną jazdę po dowolnych trasach.

Lekkość i wytrzymałość

Ramę z widelcem stworzono z wysokiej jakości aluminium ALUXX.

Wygoda i stabilność

Geometria roweru zapewnia rowerzyście pozycję, która równoważy efektywność ze stabilnością na wyboistych drogach, ścieżkach i szlakach.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    26: XXS,XS,S; 27.5: S,M,L,XL
  • Kolor
    Black, Vibrant Blue
  • Rama
    Aluminium ALUXX
  • Widelec
    SR Suntour XCE 28, skok 80mm
  • Tylny amortyzator
    brak
  • Kierownica
    Giant Sport, Aluminiowa, 25.4mm
  • Chwyty
    Giant Sole-O
  • Wspornik kierownicy
    Giant Sport, 15°
  • Wspornik siodła
    Giant Sport, 30.9mm
  • Siodło
    Giant custom
  • Pedały
    platformowe
  • Manetki
    Shimano EF41, 3x7
  • Przerzutka przednia
    Shimano Tourney
  • Przerzutka tylna
    Shimano Tourney
  • Hamulce
    V-brake
  • Dzwignie hamulca
    Shimano EF41
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano MF-TZ500, 14-28
  • Łańcuch
    KMC Z7
  • Mechanizm korbowy
    ProWheel forged, 24/34/42
  • Srodek suportu
    kwadrat
  • Obręcze
    Giant, aluminiowe
  • Piasty
    Aluminiowe, uszczelnione łożyska
  • Szprychy
    Stal nierdzewna, 14g
  • Opony
    Giant Quickcross, 27.5x2.1" / 26x2.1"
  • Waga orientacyjna
    -

Najważniejsze informacje

ATX ma zadziorny charakter, oferuje płynne własności jezdne i cechuje go prosta kierownica znana z tradycyjnych rowerów górskich. Lekka i wytrzymała rama aluminiowa ALUXX oraz widelec amortyzowany o płynnym skoku 100 mm pokonują nierówności. Średnica koła zależy od rozmiaru roweru. W mniejszych ramach występują koła 26 cali, a w większych 27,5 cala. Dzięki temu rower jest dopasowany do wzrostu rowerzysty. Mocne hamulce tarczowe gwarantują pewne zatrzymywanie w każdą pogodę, a zintegrowane mocowania umożliwiają założenie bagażników lub błotników na rowerowe przygody.

ATX with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XXS (26")
      152 cm5’0”  to 157 cm5’2”
  • XS (26")
      157 cm5’2”  to 162 cm5’4”
  • S (26")
      162 cm5’4”  to 170 cm5’7”
  • M (27.5")
      170 cm5’7”  to 175 cm5’9”
  • L (27.5")
      175 cm5’9”  to 185 cm6’1”
  • XL (27.5")
      185 cm6’1”  to 193 cm6’4”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XXS (26")XS (26")S (26")M (27.5")L (27.5")XL (27.5")
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)35013,838515,242016,545517,950519,953521,1
BKąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,5°73,5°73,0°73,0°73,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)55521,956522,257522,659023,26102463024,8
DDługość główki ramy (mm) (inch)953,71054,11204,71104,31455,71706,7
EKąt główki ramy (degrees)68,0°68,0°68,0°68,0°68,0°68,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7421,7421,7
GTrail (mm) (inch)92,53,692,53,692,53,692,53,692,53,692,53,6
HBaza kół (mm) (inch)106541,9107642,4108742,8109143111443,9113644,7
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)42016,542016,542016,543517,143517,143517,1
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)351,4351,4351,4502502502
KStack (mm) (inch)55621,956522,257922,859523,462824,765125,6
LReach (mm) (inch)39015,439815,740315,940816,141816,543117
MPrzekrok (mm) (inch)68827,17102872328,574729,478931,181432
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)62024,466026660266602670027,670027,6
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)502502702,8702,8903,5903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1606,31656,51706,71706,71756,91756,9
QRozmiar kół 26"26"26"27.5"27.5"27.5"

Technologie

Technologia Aluxx