{{ productAwardLocalized.Quote }}

Avail AR 3

4 899 zł

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij

PODĄŻAJ ZA SWOJĄ PRZYGODĄ ZBACZAJĄC Z UTARTEJ ŚCIEŻKI.

Rower Avail AR, komfortowy i stabilny na twardej nawierzchni oraz na wybojach, otwiera zupełnie nowe możliwości. Czy jedzie po asfalcie, czy też polnym skrótem, zapewnia płynność na płaskim terenie, werwę na podjazdach i pewność na zjazdach. Avail AR ma aluminiową ramę ALUXX o najnowszej geometrii endurance 3F, a szerokie opony zapewniają potrzebną stabilność na drodze i poza nią. Drgania tłumi widelec z włókna węglowego klasy Advanced oraz sztyca D-Fuse. Zachowaj kontrolę dzięki precyzyjnej rurze sterowej OverDrive i mocnym hamulcom tarczowym. Rower jest również wyposażony w mocowania na bagażnik i błotniki, przydatne podczas dłuższych wycieczek.

Główne korzyści

Z myślą o długotrwałym wysiłku

Nowoczesna geometria endurance, lekka i zrównoważona, została zaprojektowana z myślą o kobiecej budowie ciała. Zapewnia ona spokojną jazdę przez cały dzień.

Przenoszenie mocy

Ta wydajna rama wyposażona w rozwiązania OverDrive i PowerCore zapewnia doskonałą sztywność bez pogorszenia amortyzacji.

Komfort

Konstrukcja zaprojektowana dla kobiet według filozofii 3F, kompozytowy widelec i rury ALUXX są idealne do zapuszczania się coraz dalej i jeżdżenia coraz dłużej.

Za co go uwielbiamy

Lekkość i stabilność – zupełnie nowy Avail AR ma szersze opony i ulepszoną geometrię do jazdy po szosach, ale pozwala także czasem z nich zjechać. Ten uniwersalny rower został zaprojektowany zgodnie z filozofią projektową Liv 3F, zapewniając efektywne przeniesienie mocy oraz niezrównany komfort podczas długich jazd bez granic. Umieszczone w ramie elementy odblaskowe zapewniają widoczność i bezpieczeństwo na drodze. Konstrukcję uzupełniają hamulce tarczowe i widelec z włókna węglowego.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    XXS,XS,S,M,L
  • Kolor
    Grayish Blue / Gunmetal Black
  • Rama
    Aluminium ALUXX
  • Widelec
    Kompozyt węglowy Advanced, OverDrive, disc
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Giant Connect
  • Wspornik kierownicy
    Giant Sport
  • Wspornik siodła
    Giant D-Fuse, aluminiowy
  • Siodło
    Liv Approach
  • Pedały
    N/A
  • Manetki
    Shimano Sora
  • Przerzutka przednia
    Shimano Sora
  • Przerzutka tylna
    Shimano Sora
  • Hamulce
    Tektro MD-C550
  • Dzwignie hamulca
    Shimano Sora
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano CS-HG400, 11x34
  • Łańcuch
    KMC X9
  • Mechanizm korbowy
    Shimano Sora, 34/50
  • Srodek suportu
    Shimano, zewnętrzne, zintegrowana oś
  • Obręcze
    Giant S-R2 Disc
  • Piasty
    Giant S-R2 Disc
  • Szprychy
    Giant S-R2 Disc
  • Opony
    Giant S-R3 AC, 700x32c
  • Dodatki
    Uchwyt błotnika
  • Waga orientacyjna
    10,00 kg

Najważniejsze informacje

Avail AR with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      153 cm5’0”  to 162 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      165 cm5’5”  to 174 cm5’9”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSM
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)41016,144517,548018,9
BKąt podsiodłowy (degrees)74,5°74,5°74,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)51520,352520,754021,3
DDługość główki ramy (mm) (inch)1184,61385,41586,2
EKąt główki ramy (degrees)70,5°71,5°72,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)532,1532,1532,1
GTrail (mm) (inch)69,52,762,92,459,62,3
HBaza kół (mm) (inch)99939,3100139,4100639,6
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)42216,642216,642216,6
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)803,1803,1803,1
KStack (mm) (inch)53821,256122,158222,9
LReach (mm) (inch)36614,436914,537314,7
MPrzekrok (mm) (inch)68126,870927,973629
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)3801540015,740015,7
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)702,8803,1903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1656,51706,71706,7
QRozmiar kół 700C700C700C

Technologie

Technologia Aluxx
OverDrive
Geometria Compact Road
Wspornik podsiodłowy D-Fuse