RIGHT BIKE. RIGHT SIZE. RIGHT FIT.

Zakup nowego roweru oznacza konieczność dokonywania wielu wyborów. Musi być to model dostosowany do Twojego stylu jazdy, w odpowiednim kolorze, a jego cena powinna mieścić się w ustalonym budżecie. Ale najważniejsze jest to, aby był dopasowany do Twoich potrzeb.

PRZEDSTAWIAMY RIGHT RIDE!

Dzięki systemowi Right Ride firmy Giant, możesz być pewien, że Twój nowy rower będzie idealnie do Ciebie dopasowany. Pracujący w naszym sklepie fitter Right Ride przeprowadzi Cię przez cały proces, którego celem jest wybór odpowiedniego rozmiaru i wyregulowanie Twojego roweru tak, aby był perfekcyjnie dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

POROZMAWIAJMY O TOBIE

Fitting Right Ride rozpoczyna się od zwykłej rozmowy: kilka precyzyjnych pytań dotyczących wielu różnych kwestii, między innymi preferowanego przez Ciebie stylu jazdy. Od tego momentu Right Ride pomoże nam wybrać model Giant lub Liv, który idealne sprawdzi się w warunkach, w których zamierzasz z niego korzystać.

Dopasowanie roweru

ROZMIAR MA ZNACZENIE

Zmierzymy Twój wzrost i wewnętrzną długość nogawki; Right Ride zaleci rozmiar preferowanego modelu. Następnie nasz fitter dokona regulacji korzystając z symulatora Right Ride dokładnie dla tego roweru i tego rozmiaru.

Pomiar rowerzysty

OCENIAMY WSZYSTKIE ASPEKTY

Right Ride oceni kąt nachylenia Twoich kolan, tułowia i ramion i na tej podstawie zaleci konkretne ustawienia, które należy wprowadzić do symulatora, aby zapewnić Ci wygodę i najlepsze osiągi. Right Ride i nasz fitter zaproponują Ci optymalną pozycję ciała dopasowaną do Twoich potrzeb, dostosowując pozycję siodełka i wysokość mostka, a także idealny zasięg ramion, położenie górnej części ciała, odpowiedni kąt nachylenia bioder, kolan i stóp. Określimy także odpowiednie położenie bloków do pedałowania.

Bike fitting

SPERSONALIZOWANA USŁUGA

Docenisz efektywność procesu Right Ride, którego wyniki opracowane specjalnie dla Ciebie będą dostępne w przeciągu 40 minut. Wyregulujemy Twój rower zgodnie z obliczeniami systemu Right Ride. Jest to spersonalizowany fitting dostosowany do konkretnych potrzeb danej osoby, doskonale przygotowujący rower do  jazdy.

Dobieranie roweru

ALE TO NIE WSZYSTKO

Po jakimś czasie, gdy już zrobisz parę kilometrów na swoim nowym rowerze, chcielibyśmy, abyś ponownie nas odwiedził. Kwestia dopasowania Twojego roweru jest dla nas równie istotna jak dla Ciebie! Gdy Twoja sprawność i elastyczność nieco się poprawi, być może należy pomyśleć o kolejnej sesji Right Ride. Nasz fitter chętnie sprawdzi, czy potrzebne są jakieś dodatkowe ustawienia. Chcemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić Ci wygodną i przyjemną jazdę.

Ustawianie roweru

Usługa bikefittingu z wykorzystaniem Giant Right Ride System wymaga wcześniejszego umówienia pod numerem 22 247 23 49. Koszt usługi wynosi 300 zł. W przypadku zakupu roweru w naszym sklepie, koszt usługi ponoszony jest przez Giant Fabryczna. 

Udostępnij