Skip to main content
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

Devote 1

2021

6 299 zł

Kontakt

Jaki jest mój rozmiar?

PORÓWNAJ

Udostępnij

OD FANATYCZEK BIKEPACKINGU I JAZDY PO SZUTRZE, PO ZWOLENNICZKI TREKKINGU - DEVOTE MA WSZYSTKO, ABY WZBUDZIĆ W WAS PRAGNIENIE KONTAKTU Z NATURĄ.

Główne korzyści

Lekkość

Rama i widelec z kompozytu klasy Advanced oznaczają lekkość roweru pozwalającą zabrać więcej ekwipunku. Z kolei aluminium klasy ALUXX z widelcem kompozytowym klasy Advanced to popularny wybór spełniający wymagania wszystkich rowerzystek.

Wszechstronność

Miejsce na opony 45c, trzy mocowania bidonów i sprytny system montażu bagażników oraz akcesoriów oznaczają gotowość do kolejnej podróży.

Smukła konstrukcja

Specjalna damska konstrukcja i wewnętrzne prowadzenie przewodów powodują, że wygląd tego gravela będzie cieszył podczas najdłuższych przygód.

Za co go uwielbiamy

Niezależnie od tego, czy podążasz po liniach na mapie, czy zupełnie się nimi nie przejmujesz, Devote zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Ciesz się swobodą odkrywania i nie ograniczaj się do lokalnych wycieczek – z możliwością montażu akcesoriów wyprawowych, ten gravel przejedzie wszystko. Mając do dyspozycji tak wszechstronnie uzdolniony i komfortowy sprzęt, Twoje przygody i osiągnięte cele przerosną najśmielsze marzenia.

Specyfikacja
RozmiaryXS, S, M, L
KolorPustynna szałwia
RamaAluminium - ALUXX, wew. prowadzenie pancerzy, rura podsiodłowa D-Fuse, oś 12x142mm, zintegrowany zacisk wspornika siodła ISC, mocowanie hamulca FlatMount, mocowanie czujnika RideSense
WidelecKompozyt węglowy Advanced, rura sterowa 1 1/2" - 1 1/8" OverDrive z kompozytu węglowego, mocowanie hamulców FlatMount, oś 12/100mm
Tylny amortyzatorN/A
KierownicaGiant Contact XR D-Fuse, 31.8mm
Wspornik kierownicyGiant Contact, 31.8mm, 8°, alu.
Wspornik siodłaGiant D-Fuse, alu.
SiodłoLIV Approach
PedałyN/A
ManetkiShimano GRX RX-400, 2x10
Przerzutka przedniaShimano GRX RX-400
Przerzutka tylnaShimano GRX RX-400
HamulceShimano GRX RX-400, hydr.
Dzwignie hamulcaShimano GRX RX-400
Kaseta / WolnobiegShimano HG-500, 11x34
ŁańcuchKMC X10, spinka Missing Link
Mechanizm korbowyFSA Omega Adventure, 32/48
Srodek suportuFSA MegaExo, pressfit
ObręczeGiant S-X2 Disc, tubeless
PiastyGiant Sport by FORMULA, oś 12mm
SzprychySAPIM Leader, 28/28
OponyGiant CrossCut AT 2, 700x38c, tubeless
DodatkiZestaw Tubeless
Waga10,21 kg

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.

Najważniejsze informacje

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Najważniejsze informacje

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

  • XS
      150 cm4’11”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 181 cm5’11”
bike diagram
  XSSML
Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)39015,442016,546518,350019,7
Kąt podsiodłowy (degrees)75,0°75,0°74,5°74,5°
Długość górnej rury (mm) (inch)51520,352520,753521,155021,7
Długość główki ramy (mm) (inch)953,71254,91556,11807,1
Kąt główki ramy (degrees)70,5°70,5°71,0°71,0°
Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)502502502502
Trail (mm) (inch)75,9375,9372,52,872,52,8
Baza kół (mm) (inch)101339,9102040,2102240,2103940,9
Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)43016,943016,943016,943016,9
Obnizenie srodka suportu (mm) (inch)803,1803,1803,1803,1
Stack (mm) (inch)53020,95582258823,161224,1
StackToHandlebar (mm) (inch)59323,362324,565525,867826,7
Reach (mm) (inch)37814,937614,837214,638015
ReachToHandlebar (mm) (inch)42916,943717,244317,445217,8
Przekrok (mm) (inch)67826,770627,874429,377430,5
Szerokość kierownicy (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,5
Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)702,8803,1903,5903,5
Długość ramienia korby (mm) (inch)1656,51706,7172,56,8172,56,8
Rozmiar kół 700c700c700c700c

Technologie

Technologia Aluxx
OverDrive
Wspornik podsiodłowy D-Fuse
Filozofia 3F
Tubeless System

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.