{{ item.Quote }}

Devote
Advanced Pro

2021

22 999 zł

Jaki jest mój rozmiar

Kontakt
"Devote to gravel najwyższej jakości stworzony pod anatomię kobiety. Lekki, szybki, zrywny, wspaniale radzi sobie na szutrze i innym lekkim terenie.Piękne malowanie typu kameleon nadaje Devotce niepowtarzalny wygląd." Sylwia Przybylska, Ambasadorka Liv
Udostępnij

OD FANATYCZEK BIKEPACKINGU I JAZDY PO SZUTRZE, PO ZWOLENNICZKI TREKKINGU - DEVOTE MA WSZYSTKO, ABY WZBUDZIĆ W WAS PRAGNIENIE KONTAKTU Z NATURĄ.

Główne korzyści

Lekkość

Rama i widelec z kompozytu klasy Advanced oznaczają lekkość roweru pozwalającą zabrać więcej ekwipunku. Z kolei aluminium klasy ALUXX z widelcem kompozytowym klasy Advanced to popularny wybór spełniający wymagania wszystkich rowerzystek.

Gotowy na przygody

Dzięki prześwitowi na opony 45c i uchwytom na bagażniki, akcesoria i trzy koszyki na bidon, rower ten spełni wymagania Twojej następnej epickiej wyprawy.

Smukła konstrukcja

Specjalna damska konstrukcja i wewnętrzne prowadzenie przewodów powodują, że wygląd tego gravela będzie cieszył podczas najdłuższych przygód.

Za co go uwielbiamy

Niezależnie od tego, czy podążasz po liniach na mapie, czy zupełnie się nimi nie przejmujesz, Devote zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Ciesz się swobodą odkrywania i nie ograniczaj się do lokalnych wycieczek – z możliwością montażu akcesoriów wyprawowych, ten gravel przejedzie wszystko. Mając do dyspozycji tak wszechstronnie uzdolniony i komfortowy sprzęt, Twoje przygody i osiągnięte cele przerosną najśmielsze marzenia.

Technologie

Technologia Advanced Composite
OverDrive
Wspornik podsiodłowy D-Fuse
Tubeless System
360-View
Devote Advanced Pro

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      150 cm4’11”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSM
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)39015,442016,546518,3
BKąt podsiodłowy (degrees)75,0°75,0°74,5°
CDługość górnej rury (mm) (inch)51520,352520,753521,1
DDługość główki ramy (mm) (inch)953,71254,91556,1
EKąt główki ramy (degrees)70,5°70,5°71,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)502502502
GTrail (mm) (inch)75,9375,9372,52,8
HBaza kół (mm) (inch)101339,9102040,2102240,2
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)43016,943016,943016,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)803,1803,1803,1
KStack (mm) (inch)53020,95582258823,1
KStackToHandlebar (mm) (inch)59323,362324,565525,8
LReach (mm) (inch)37814,937614,837214,6
LReach (do kierownicy) (mm) (inch)42916,943717,244317,4
MPrzekrok (mm) (inch)68326,97112874929,5
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)40015,740015,742016,5
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)702,8803,1903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1656,51706,7172,56,8
QRozmiar kół 700c700c700c
Specyfikacja
  • Rozmiary
    XS, S, M, L
  • Kolor
    Chameleon Blue / Reflective Mushroom
  • Rama
    Kompozyt węglowy Advanced
  • Widelec
    Kompozyt węglowy Advanced, rura sterowa 1 1/2" - 1 1/8" OverDrive z kompozytu węglowego, mocowanie hamulców FlatMount, oś 12/100mm
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Giant Contact SLR XR D-Fuse, 31.8mm, gięta na zewnątrz
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact, 31.8mm, 8°, alu.
  • Wspornik siodła
    Giant D-Fuse SLR, kompozytowa
  • Siodło
    Liv Approach
  • Pedały
    N/A
  • Manetki
    SRAM Force eTap AXS, 2x12
  • Przerzutka przednia
    SRAM Force eTap AXS
  • Przerzutka tylna
    SRAM Force eTap AXS
  • Hamulce
    SRAM Force eTap AXS hydrauliczne
  • Dzwignie hamulca
    SRAM Force eTap AXS hydrauliczne
  • Kaseta / Wolnobieg
    SRAM Force, 12-sp, 10x36
  • Łańcuch
    SRAM Force D1, 12-sp.
  • Korba
    SRAM Force D1 DUB, 30/43
  • Środek suportu
    SRAM DUB, pressfit
  • Obręcze
    Giant CXR-2 Carbon Disc
  • Piasty
    Giant CXR-2 Carbon Disc
  • Szprychy
    Giant CXR-2 Carbon Disc
  • Opony
    Maxxis Velocita, 700x40c, tubeless
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, łyżki do opon, klucz do zaworu, instrukcja), ładowarka SRAM eTap/AXS z kablem
  • Waga orientacyjna
    8,20 kg

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.