{{ productAwardLocalized.Quote }}

Entour E+
1 LDS

11 999 zł

Jaki jest mój rozmiar?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij

Dojeżdżaj do pracy, jedź na zakupy lub wybierz dłuższą drogę dla czystej przyjemności. Długotrwała moc i technologia Smart Assist w modelu Entour E+ sprawiają, że trudno mu się oprzeć.

Główne korzyści

Inteligentna kontrola

Technologia Smart Assist zapewnia dokładnie taką moc, jaka jest niezbędna do komfortowej jazdy. Akumulator EnergyPak 500 zapewnia długotrwałe wspomaganie.

Regulowane wspomaganie

Regulowany silnik SyncDrive Core zapewnia współczynnik wspomagania do 300%. Ustawienia można dostosować do preferowanego stylu jazdy.

Łatwe sterowanie

Rama o niskim przekroku ułatwia wsiadanie i zsiadanie oraz zapewnia komfortową, pewną jazdę.

Zasięg

Jak daleko mogę zajechać na jednym ładowaniu akumulatora?

Zasięg dla jednego naładowania akumulatora, może znacznie się różnić w zależności od: warunków zewnętrznych (takich jak temperatura otoczenia i wiatr), rodzaju drogi (np. nachylenie i stan nawierzchni), stanu roweru (np. ciśnienie w ogumieniu i częstotliwość serwisowania), masy (rowerzysty, roweru i bagażu), sposobu korzystania z roweru (przyspieszenia i zmiany biegów), stanu baterii itd. Giant zaleca zmiany biegów odpowiednie do prędkości, aby uzyskać lepszy zasięg. Do niskich prędkości i do ruszania najlepsze są niskie biegi. Im wyższa prędkość, tym wyższy bieg można wybrać. Aby zapewnić płynne wspomaganie i optymalny zasięg, najlepiej zwolnić nacisk na pedały podczas zmiany biegów.

Poniższy pasek przedstawia przybliżony zasięg. Warunki są klasyfikowane jako ekstremalne, dobre i idealne. Ekstremalne warunki zwykle występują podczas jazdy z dużym obciążeniem, silnym przednim wiatrem lub podczas stromych podjazdów.

EnergyPak 300 / SyncDrive Core

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 47 km 29 mile
  • Dobre: 80 km 49 mile
  • Idealne: 120 km 74 mile

EnergyPak 400 / SyncDrive Core

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 55 km 34 mile
  • Dobre: 105 km 65 mile
  • Idealne: 150 km 93 mile

EnergyPak 500 / SyncDrive Core

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 65 km 40 mile
  • Dobre: 125 km 77 mile
  • Idealne: 180 km 111 mile

Technologie

Hybrid Cycling Technology (HCT)
System 6-czujnikowej technologii PedalPlus
Syncdrive Core
RideControl Dash
Technologia Aluxx

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 174 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 182 cm6’0”
  • L
      179 cm5’10”  to 190 cm6’3”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SML
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)45017,750019,755021,7
BKąt podsiodłowy (degrees)72,0°72,0°72,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)58022,859023,261024
DDługość główki ramy (mm) (inch)1606,31606,31807,1
EKąt główki ramy (degrees)70,0°70,0°70,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)431,7431,7431,7
GTrail (mm) (inch)823,2823,2823,2
HBaza kół (mm) (inch)109543,1110543,5112544,3
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)47018,547018,547018,5
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)63024,863024,864925,6
LReach (mm) (inch)37514,838515,239915,7
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)67026,467026,467026,4
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)903,5903,5903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,71706,7
QRozmiar kół 700C700C700C
Specyfikacja
  • Silnik
    SyncDrive Core, 50Nm, Powered by Yamaha PedalPlus 6-sensor technology
  • Jednostka sterująca
    RideControl Dash
  • Panel sterujący
    RideControl Dash, kolorowy wyświetlacz lcd
  • Akumulator
    EnergyPak 400, zintegrowany z bagażnikiem
  • Rozmiary
    S, M, L
  • Kolor
    Metallic Black
  • Rama
    aluminium ALUXX, konstrukcja z niskim przekrokiem
  • Widelec
    SR Suntour NEX, skok 50mm
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    gięcie do tyłu 30°
  • Wspornik kierownicy
    aluminiowy, regulowany kąt, 1¼"x 90mm
  • Wspornik siodła
    amortyzowany, 30.9x300mm
  • Siodło
    Selle Royal Essenza Plus
  • Pedały
    platformowe, Anti-slip
  • Manetki
    Shimano Nexus 7speed RevoShift
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    N/A
  • Hamulce
    Tektro HDM-M275 hydrauliczne, tarcze 160mm
  • Dzwignie hamulca
    Tektro HDM-M275
  • Kaseta / Wolnobieg
    18T
  • Łańcuch
    KMC Z1e HX, e-bike optimized
  • Mechanizm korbowy
    Giant aluminium
  • Środek suportu
    N/A
  • Obręcze
    Giant, dwuścienne, ETRTO: 19-622
  • Piasty
    [P] Shimano HB-TX505 / [T] Shimano Nexus 7 coaster / disc brake
  • Szprychy
    [P] Sapim Leader, 14G(2.0mm) / [T] Sapim Strong, cieniowane 13-14G(2.3-2.0mm)
  • Opony
    CST Xpedium One, 45x622
  • Dodatki
    Ładowarka EnergyPak 4A Fast, nóżka KSA18
  • Oświetlenie
    [P] Axa Blueline 30 LED / [T] Spanninga Solo LED
  • Bagażnik
    zintegrowany z akumulatorem, system montażu akcesoriów MIK
  • Waga orientacyjna
    25,5 kg (rozmiar S)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.