COVID-19: Komunikat dotyczący sklepów stacjonarnych  Dowiedz się więcej

Wyprzedaż
{{ product.ProductAward.Quote }}

Explore E+ 2 GTS

2019

9 499 zł 10 999 zł

Dostępne wyłącznie w sklepie

Kontakt

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij
UPTOWN CITY STYLE OR BUMPY BACKROADS, THIS VERSATILE E-BIKE HELPS YOU ENJOY THE JOURNEY.

The Explore E+ combines urban riding style with versatile performance that can handle rougher roads. The ALUXX aluminum frameset and a SyncDrive Sport motor that's powered by Yamaha combine for great handling and smooth acceleration on a variety of road conditions. Designed for adaptability, Explore E+ gives riders the freedom to go wherever they want to go.

  • Giant SyncDrive Sport, 80Nm powered by YAMAHA
  • Giant EnergyPak 500 lithium-ion battery
  • Shimano 9-speed drivetrain
  • 60mm suspension fork
  • Shimano hydraulic disc brakes
  • Color: Deep Blue
Specyfikacja
  • Silnik
    GIANT SyncDrive Sport by YAMAHA, 80Nm, czas reakcji 570ms, 350% wspomagania
  • Sterownik
    GIANT PedalPlus 4-czujnikowy
  • Panel sterujący
    Giant RideControl ONE, remote button
  • Akumulator
    GIANT EnergyPak 500, 36V 13.8Ah, wyjmowanie boczne
  • Rozmiary
    S, M, L, XL
  • Kolor
    Granatowy
  • Rama
    Aluminium - Aluxx SL
  • Widelec
    RST Volante, skok 60mm, Tappered, blokada hydr.
  • Kierownica
    Giant Connect XC Riser
  • Wspornik kierownicy
    Giant Connect
  • Wspornik siodła
    GIANT 30.9mm, alu.
  • Siodło
    Giant Contact Comfort, Upright
  • Pedały
    Platformowe, alu.
  • Manetki
    SHIMANO Altus SL-M2000, 1x9
  • Przerzutka tylna
    SHIMANO Deore RD-M592
  • Hamulce
    SHIMANO BR-MT200, tarcze 180/180, hydr.
  • Dzwignie hamulca
    SHIMANO BL-MT200
  • Kaseta / Wolnobieg
    SHIMANO CS-HG201, 11-36T, 9s.
  • Łańcuch
    KMC e.9 Sport, e-bike optimized
  • Mechanizm korbowy
    GIANT alu., 42T stal
  • Obręcze
    GIANT eX 2, Tubeless, e-bike optimized
  • Piasty
    GIANT eTracker by FORMULA, osie 100x9mm/9x135mm QR, e-bike optimized
  • Szprychy
    Stal nierdzewna, 28/32
  • Opony
    GIANT Crosscut Gravel 2, 700x45c, Tubeless
  • Dodatki
    ładowarka GIANT EnergyPak 4A, szybkie ładowanie ; nóżka GIANT Direct Mount KSA18 Trekking
  • Oświetlenie
    Axa BlueLine 30Lux/Axa BlueLine Steady
  • Bagażnik
    bagażnik systemowy MIK
  • Waga orientacyjna
    W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      160 cm5’3”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)43517,148519,153521,158523
BKąt podsiodłowy (degrees)74,0°73,0°73,0°73,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)57022,459023,26102463024,8
DDługość główki ramy (mm) (inch)1305,11405,51556,11706,7
EKąt główki ramy (degrees)69,5°69,5°69,5°69,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
GTrail (mm) (inch)913,6913,6913,6913,6
HBaza kół (mm) (inch)111243,8112144,1114245116345,8
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)45517,945517,945517,945517,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)6102461924,463324,964825,5
LReach (mm) (inch)39515,640015,741616,443217
MPrzekrok (mm) (inch)74529,377530,580831,884433,2
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)69027,269027,269027,269027,2
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)602,4702,8803,1903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,71706,71706,7
QRozmiar kół 700c700c700c700c

Technologie

Hybrid Cycling Technology (HCT)
Technologia ALUXX SL
Silnik SyncDrive Sport
RideControl ONE

Zobacz także