{{ productAwardLocalized.Quote }}

Fathom 29er 2 GE

2018

6 599 zł

Kontakt

Udostępnij

NIEZŁOMNY NA WZNIESIENIACH I PEWNY PODCZAS ZJAZDÓW. TEN HARDTAIL Z KOŁAMI O ŚREDNICY 29 CALI MOŻE STABILNIE ATAKOWAĆ TRASY XC.

Dzięki płynnie obracającym się kołom o średnicy 29 cali i lekkiej hardtailowej ramie Fathom 29 zapewnia równowagę i kontrolę w zróżnicowanym górskim terenie. Zbudowany na aluminiowej ramie ALUXX SL ma komfortową geometrię, która w połączeniu z większymi kołami zapewnia stabilną jazdę idealną na wymagające trasy XC. Efektywność na wzniesieniach i całkowita kontrola podczas zjazdów. Fathom 29 gwarantuje to.

  • Rama: Aluminium - ALUXX SL
  • Widelec: ROCKSHOX Judy Gold RL Remote 29", oś Boost 15x110,  Solo Air, skok 100mm, Tapered
  • Napęd: 1x11, manetki SHIMANO SLX, przerz. tylna SHIMANO SLX
  • Hamulce: SHIMANO M447 przód 180mm; tył 160mm
  • Koła: GIANT XC-2 Disc 29", Tubeless Ready, przednia oś Boost, łożyska maszynowe, opony MAXXIS Ikon 29x2.2, Tubeless

Najważniejsze informacje

With smooth-rolling 29er wheels and a lightweight hardtail frame, Fathom 29 keeps you balanced and in control on all types of XC terrain. Built on an ALUXX SL-grade aluminum frame, it features relaxed geometry that, when paired with its large-diameter wheels, produces a stable ride quality that’s ideal for challenging XC trails. Efficiency on the climbs, and total control on the descents. You get both with Fathom 29.

2018 Fathom 29 with interactive tooltips

Technologie

Technologia ALUXX SL
OverDrive

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)39015,444517,548018,953020,9
BKąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
CDługość górnej rury (mm) (inch)5852360523,862524,664525,4
DDługość główki ramy (mm) (inch)953,71003,91154,51305,1
EKąt główki ramy (degrees)69,0°69,0°69,0°69,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
GTrail (mm) (inch)983,9983,9983,9983,9
HBaza kół (mm) (inch)110043,3112144,1114245116345,8
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)44217,444217,444217,444217,4
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)552,2552,2552,2552,2
KStack (mm) (inch)60323,760823,962224,563625
LReach (mm) (inch)4061642516,744117,445718
MPrzekrok (mm) (inch)73028,775629,876530,179031,1
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)602,4702,8803,1903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
QRozmiar kół 29"29"29"29"
Specyfikacja
  • Rozmiary
    M, L, XL
  • Kolor
    Szary/Pomarańczowy Matowy
  • Rama
    Aluminium - ALUXX SL
  • Widelec
    ROCKSHOX Judy Gold RL Remote 29", oś Boost 15x110, Solo Air, skok 100mm, Tapered
  • Tylny amortyzator
    Brak
  • Kierownica
    Giant Connect Trail, 780mm x 31.8mm
  • Wspornik kierownicy
    Giant Connect, 70mm(M) 80mm(L) 90mm(XL), 8°
  • Wspornik siodła
    Giant Connect, 30.9x400mm
  • Siodło
    Giant Contact (neutralne)
  • Pedały
    Brak
  • Manetki
    Shimano SLX SL-M7000, 1x11
  • Przerzutka przednia
    Brak
  • Przerzutka tylna
    Shimano SLX RD-M7000
  • Hamulce
    Shimano MT6000, tarcza [P] 180mm [T] 160mm, hydrauliczne
  • Dzwignie hamulca
    Shimano MT6000
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano CS-M7000,11x46T
  • Łańcuch
    KMC X-11
  • Mechanizm korbowy
    Shimano SLX FC-M7000, 30T
  • Srodek suportu
    Shimano PressFit BB-MT500
  • Obręcze
    Giant XC-2 29 Disc-21 29", Tubeless Ready, szerokość wew. 21mm, 28H/28H
  • Piasty
    [P] Giant Tracker, oś Boost 15x110, łożyska maszynowe [T] Giant Tracker Sport QR, łożyska skręcane
  • Szprychy
    SAPIM Leader
  • Opony
    MAXXIS Ikon 29x2.2 , 60 TPI, EXO, Tubeless
  • Dodatki
    Zestaw Tubeless
  • Waga orientacyjna
    12,0 kg (rozmiar M)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.