{{ productAwardLocalized.Quote }}

Langma Advanced
Pro Disc 1

20 999 zł

Jaki jest mój rozmiar?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij

Zdobądź każdą górę, wygraj każdy sprint. Langma Advanced Pro Disc wykorzystuje najnowszą ewolucję rur aero, nowe koła systemowe Giant SLR 36 oraz specjalną kierownicę i siodło Liv, aby zapewnić najlepsze dopasowanie i osiągi prosto z pudełka, abyś od razu mogła przejść do zdobywania QOM-ów i medali.

Główne korzyści

Przyspieszaj szybciej

Rama z kompozytu Advanced o udoskonalonym profilu aerodynamicznym rur zapewnia stosunek sztywności do masy i aerodynamikę zwiększające wydajność podczas podjazdów i sprintów.

Pełna kontrola

Płynność, siła hamowania i modulacja zintegrowanych hamulców tarczowych daje pewność potrzebną do szybkiego wchodzenia w zakręty i jazdy w zmiennych warunkach pogodowych. Z dodatkowym prześwitem ramy/widelca pozwalającym na założenie opon o szerokości do 32 mm możesz przygotować swój rower na każde warunki drogowe.

Komfort tam, gdzie się liczy

Całkowicie nowe bezdętkowe koła systemowe Giant SLR 36 i karbonowa sztyca Variant zapewniają niezrównaną elastyczność, dzięki czemu jazda jest lekka i płynna. Siodełko Liv Alacra SL dopasowuje się do kształtu ciała, dzięki czemu możesz spędzić więcej czasu w siodle bez uczucia drętwienia i dyskomfortu.

Najważniejsze informacje

Langma Advanced Pro Disc with interactive tooltips

Technologie

Technologia Advanced Composite
Geometria Compact Road
Wariantowa sztyca podsiodłowa
PowerCore
MegaDrive
Zintegrowany zacisk wspornika podsiodłowego ISC
Tubeless System
Kompatybilność z RideSense
Hookless Rim Design
Power Pro
OverDrive 2
360-View
Langma Advanced Pro Disc 1

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XXS
      145 cm4’9”  to 157 cm5’2”
  • XS
      152 cm5’0”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 176 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 183 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XXSXSSML
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)39015,442016,545017,748018,951020,1
BKąt podsiodłowy (degrees)75,0°75,0°74,5°74,0°73,5°
CDługość górnej rury (mm) (inch)49819,65082052420,654021,355521,9
DDługość główki ramy (mm) (inch)1054,11204,71355,31556,11756,9
EKąt główki ramy (degrees)70,0°71,0°72,0°72,5°72,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)491,9491,9491,9491,9491,9
GTrail (mm) (inch)74,32,967,82,661,42,458,22,358,22,3
HBaza kół (mm) (inch)970,438,297338,3977,238,5984,238,7995,539,2
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,940515,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)722,8722,869,52,769,52,7672,6
KStack (mm) (inch)498,819,6516,520,3531,820,9552,621,7569,222,4
LReach (mm) (inch)364,414,3369,614,5376,514,8381,515386,415,2
MPrzekrok (mm) (inch)68026,870027,673028,776029,979031,1
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)36014,236014,23801540015,742016,5
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1803,1903,51003,91104,3
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1656,51656,51706,71706,7172,56,8
QRozmiar kół 700C700C700C700C700C
Specyfikacja
  • Rozmiary
    XS, S, M,
  • Kolor
    Fanatic Teal
  • Rama
    Kompozyt Advanced, oś przelotowa 12x142mm, disc, opona do 32mm szerokości
  • Widelec
    Kompozyt Advanced, karbonowa rura sterowa OverDrive 2, oś przelotowa 12x100mm, disc
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Liv Contact SLR XXS:36cm, XS:36cm, S:38cm, M:40cm, L:42cm
  • Chwyty
    Liv All Condition
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SL XXS:80mm, XS:80mm, S:90mm, M:100mm, L:110mm
  • Wspornik siodła
    Giant Variant, karbonowy XXS:357mm, XS:357mm, S:357mm, M:357mm, L:357mm
  • Siodło
    Liv Alacra SL CS
  • Pedały
    Brak
  • Manetki
    Shimano Ultegra, 2x11
  • Przerzutka przednia
    Shimano Ultegra
  • Przerzutka tylna
    Shimano Ultegra
  • Hamulce
    Shimano Ultegra hydraulic, tarcze Shimano [P]160mm, [T]140mm
  • Dzwignie hamulca
    Shimano Ultegra hydraulic
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano Ultegra, 11-s, 11-30
  • Łańcuch
    KMC X11SL-1
  • Mechanizm korbowy
    Shimano Ultegra, 36/52 z pomiarem mocy Giant PowerPro XXS:165mm, XS:165mm, S:170mm, M:170mm, L:172.5mm
  • Środek suportu
    Shimano, press fit
  • Obręcze
    Giant SLR-2 36 Disc WheelSystem
  • Piasty
    Giant SLR-2 36 Disc WheelSystem
  • Szprychy
    Giant SLR-2 36 Disc WheelSystem
  • Opony
    Giant Gavia Course 1, tubeless, 700x25c (28mm), zwijane
  • Dodatki
    Uchwyt licznika, zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, 2 szt. łyżki do opon, klucz do zaworu, instrukcja)
  • Waga orientacyjna
    7,5 kg (rozmiar S)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Polecamy

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.