Świętuj 13. edycję Ride Like King razem z Giant!

poniedziałek, 3 maja 2021

Giant

Grupa Giant po raz kolejny nawiązała współpracę z World Bicycle Relief oraz Zwift przy organizacji corocznej imprezy Ride Like King. Wydarzenie to, upamiętniające Kinga Liu i będące jednocześnie świętem całej kolarskiej rodziny, odbędzie się w dniach 14-16 maja na całym świecie.

Organizatorzy zapraszają rowerzystów na całym świecie do wzięcia udziału w 13. edycji Ride Like King za pośrednictwem wirtualnych platform kolarskich oraz na świeżym powietrzu w lokalnych społecznościach. Przewidziane się specjalne konkursy z nagrodami, a także możliwość wsparcia organizacji World Bicycle Relief - globalnej grupy charytatywnej, która działa na rzecz ludzi w krajach rozwijających się.

„Z okazji tegorocznych obchodów święta Ride Like King wraz z naszymi partnerami: World Bicycle Relief oraz Zwift, rozszerzamy temat przewodni„ Ride for a Better World” - powiedziała Phoebe Liu, dyrektor ds. Brandingu Giant Group. „Wirtualne przejażdżki, konkursy i darowizny na cele charytatywne powodują, że każdy może się zaangażować w łatwy i przyjemny sposób”.

World Bicycle Relief
Aby uczcić 13. edycję Ride Like King, World Bicycle Relief przekaże jeden rower za każde wspólnie przejechane 1300 km na platformie Zwift. Giant Group podwoi również całkowitą liczbę przekazanych rowerów. W ubiegłym roku w wydarzeniu wzięło udział ponad 2700 osób, które przejechały prawie 120 000 km, dostarczając tym samym 100 rowerów potrzebującym. Te specjalnie zaprojektowane rowery są przeznaczone do przewożenia ciężkich ładunków, pokonywania długich dystansów i jazdy w trudnym terenie. Są produkowane przez Giant Group i montowane przez pracowników World Bicycle Relief w lokalnych fabrykach na całym świecie.

„Od ponad 10 lat Giant Group jest fantastycznym partnerem w projektowaniu i produkowaniu naszych rowerów Buffalo” - powiedział dyrektor generalny World Bicycle Relief Dave Neiswander. „Jesteśmy zainspirowani i niezmiernie wdzięczni za ich hojne wsparcie w ramach imprezy Ride Like King, która łączy ludzi i zmienia życie społeczności w rozwijających się regionach świata dzięki poprawie mobilności”.

Czemu Ride Like King?
Impreza Ride Like King odbyła się po raz pierwszy w 2009 roku jako małe wydarzenie rodziny Gianta, aby uczcić pasję założyciela grupy - Kinga Liu do kolarstwa. W 2007 roku, w wieku 73 lat, King Liu ukończył 15-dniową, 927-kilometrową przejażdżkę po Tajwanie. Ta przejażdżka wzbudziła na nowo w nim zainteresowanie kolarskim stylem życia oraz korzyściami, jakie niesie jazda na rowerze dla zdrowia i kondycji ludzi na całym świecie. W kolejnych latach King Liu pokonywał dalsze odległości i podróżował do bliskich i dalekich krajów na całym świecie, aby zainspirować ludzi i społeczności do zobaczenia pozytywnych skutków, jakie może przynosić jazda na rowerze. King Liu jako prezes Gianta przeszedł na emeryturę w 2016 roku, ale impreza dalej trwa i  rozwija się z każdym rokiem. Wspólne przejażdżki na świeżym powietrzu są organizowane przez pracowników Gianta, sprzedawców detalicznych, ambasadorów marki oraz pasjonatów kolarstwa.

Wydarzenia i konkursy
W tym roku odbędzie się sześć eventów na platformie Zwift. Przejażdżki poprowadzą ambasadorzy Giant i Liv, sportowcy i pracownicy. Wszyscy uczestnicy otrzymają zestaw RLK13 i będą mogli go odblokować po zakończeniu jazdy. Kolarze otrzymają także rowery Giant TCR Advanced SL Disc lub rowery Liv Langma Advanced SL. Uczestnicy otrzymają również szansę na wygranie podczas każdej jazdy koszulek RLK13 z limitowanej edycji, sygnowanej przez samego Kinga Liu. Dodatkowo pięć koszulek zostanie rozdanych podczas każdego z sześciu zaplanowanych przejazdów w drodze losowania.

„Wszyscy możemy czerpać inspirację z pasji King Liu do kolarstwa” - powiedział dyrektor generalny i współzałożyciel Zwift Eric Min. „Z niecierpliwością oczekuję aby dołączyć w tym roku do tysięcy innych rowerzystów podczas przejażdżek Ride Like King na Zwift, gdzie wspólnie wesprzemy World Bicycle Relief i pomożemy setkom innych ludzi odkryć radość i wolność, jaką daje rower”.

Zachęcamy pracowników, sprzedawców detalicznych oraz przyjaciół marek Giant i Liv do jazdy w dniach 14-16 maja oraz dzielenia się swoimi historiami i zdjęciami w mediach społecznościowych. Opublikowane zdjęcia ze swoich przejazdów można oznaczać na Facebooku lub Instagramie hashtagiem #RideLikeKing.

Aby dowiedzieć się więcej o tegorocznych wydarzeniach w ramach 13. edycji Ride Like King przejdź do strony wydarzenia RLK13 na stronie Giant.

Pod tym linkiem możesz przekazać darowizny na rzecz World Bicycle Relief.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich wydarzeń Ride Like King na platformie  Zwift, wejdź na stronę wydarzeń na Zwift .

Udostępnij