{{ item.Quote }}

Spodenki Liv Vera z wkładką

Current price: 99 zł
Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Udostępnij
Bezszwowe spodenki kolarskie Liv Vera (bielizna) są idealne na dojazdy do pracy i przejażdżki na krótkich dystansach, umożliwiając Ci wygodną jazdę w spódnicy, legginsach lub szortach. Zostały zaprojektowane tak, aby dopasować się do kobiecej sylwetki dzięki bezszwowej konstrukcji zapewniającej pełną swobodę ruchów oraz wbudowanej, superlekkiej irchy, która zapewnia komfort bez zbędnego obciążania. Materiał TransTextura™ odciąga wilgoć od skóry i przyspiesza wysychanie, zapobiegając powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

Charakterystyka

  • Uszyte z materiału TransTextura™ gwarantującego znakomitą wentylację, szybkie odprowadzanie wilgoci i wysychanie
  • Szeroki, wygodny ściągacz w pasie
  • Bezszwowa konstrukcja
  • Bardzo cienka wkładka dla poprawy komfortu; nie widoczna przez zwykłe spodnie lub sukienkę

Specyfikacja

Dostępne rozmiary: XS/S, M/L
Dostępne kolory: Aqua

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.