NOWOŚĆ
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Talon 3

2 899 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij

Podciągaj tempo na podjazdach i szalej na zjazdach. Aluminiowy hardtail wzywa na szlaki, zapewniając wyważone, pewne sterowanie i płynną amortyzację.

Główne korzyści

Sprawdzona jakość aluminium

Ręczna produkcja ram z aluminium ALUXX odbywa się w zakładzie światowego lidera technologii aluminium.

Równowaga i stabilność

Geometria optymalnie wykorzystuje stabilność i płynność toczenia 29-calowych kół oraz zwinność kół 27,5 cala (w zależności od rozmiaru ramy).

Kontrola w XC

Widelec amortyzowany o płynnym skoku 80 lub 100 mm zapewnia większą kontrolę w XC.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    27.5: XS,S; 29: M,L,XL
  • Kolor
    Good Gray, Amber Glow, Black Chrome
  • Rama
    Aluminium ALUXX, disc, max. szerokość opony 2,4"
  • Widelec
    SR Suntour XCE, QR, skok 80mm (27,5")/100mm (29")
  • Tylny amortyzator
    brak
  • Kierownica
    Giant Connect Trail, 31.8mm
  • Chwyty
    Giant Sole-O
  • Wspornik kierownicy
    Giant Sport, 7°
  • Wspornik siodła
    Giant Sport, 30.9
  • Siodło
    Giant custom
  • Pedały
    MTB
  • Manetki
    microSHIFT, 2x8
  • Przerzutka przednia
    microSHIFT FD-M282
  • Przerzutka tylna
    Shimano Altus M310
  • Hamulce
    Tektro HDC M275, hydrauliczne, tarcze Tektro [P]180mm, [T]160mm
  • Dzwignie hamulca
    Tektro HDC M275
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano Deore HG200, 12-32
  • Łańcuch
    KMC 8.3
  • Mechanizm korbowy
    Shimano FC-M315, 22/36
  • Srodek suportu
    kwadrat
  • Obręcze
    Giant GX03V 29"/27.5", aluminiowe, dwuścienne, szerokość wew. 21mm
  • Piasty
    [P]Giant Tracker Giant Sport QR, [T] Giant Tracker Giant Sport QR
  • Szprychy
    Stal nierdzewna, 14g
  • Opony
    Kenda Booster 27.5 or 29x2.2"
  • Dodatki
    N/A
  • Waga orientacyjna
    W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS (27.5")
      155 cm5’1”  to 166 cm5’5”
  • S (27.5")
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M (29")
      169 cm5’7”  to 179 cm5’10”
  • L (29")
      176 cm5’9”  to 186 cm6’1”
  • XL (29")
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XS (27.5")S (27.5")M (29")L (29")XL (29")
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)35013,838515,244017,349019,353521,1
BKąt podsiodłowy (degrees)74,0°74,0°74,0°74,0°74,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)54421,456922,459923,662024,463925,2
DDługość główki ramy (mm) (inch)953,71154,51054,11254,91405,5
EKąt główki ramy (degrees)67,5°67,5°68,5°68,5°68,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7512512512
GTrail (mm) (inch)1034,11034,1943,7943,7943,7
HBaza kół (mm) (inch)107942,5110643,5115045,3117246,1119246,9
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)44017,344017,345517,945517,945517,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)451,8451,8552,2552,2552,2
KStack (mm) (inch)5332157122,561124,163024,864425,4
LReach (mm) (inch)38515,240515,942416,743917,345417,9
MPrzekrok (mm) (inch)686277112876630,280531,783933
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,778030,7
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)401,6502602,4702,8803,1
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1656,51706,71756,91756,91756,9
QRozmiar kół 27.5"27.5"29"29"29"

Technologie

Technologia Aluxx

Zobacz także