Skip to main content
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

TCX Advanced

2020

9 699 zł

Kontakt

Jaki jest mój rozmiar?

PORÓWNAJ

Udostępnij

Przedzieraj się przez piach, ścinaj zakręty i dodaj gazu na ostatniej prostej. Maszyna do cyclocrossu, stworzona, by sięgać po medale w sezonie przełajowym i by gonić przygodę na każdym terenie przez cały rok.

Zaprojektowany by sprostać wymogom bezpardonowej walki, kompozytowy ścigacz, pozwoli Ci zachować zimną głowę, gdy sprawy wyrwą się spod kontroli. Rama z kompozytów klasy Advanced pozwala ostro atakować strome podjazdy, zarzucić rower na ramię przy podbiegach i panować nad zjazdami na piachu, błocie czy lodzie. Zapewnia idealną równowagę pomiędzy sztywnością i amortyzacją, a innowacyjny, kompozytowy wspornik siodła D-Fuse pochłania wstrząsy i drgania, aby można było płynąć nad dziurami i wybojami, zachowując siły na ostatnie okrążenie. Hamulce tarczowe w standardzie FlatMount z osiami przelotowymi pomagają zwiększyć kontrolę, a koła systemowe Tubeless Ready pozwalają docenić zalety opon bezdętkowych, takie jak płynniejsza jazda, mniejsze opory toczenia i zmniejszone ryzyko przebicia.

Główne korzyści

Lekki i zwrotny

Rama z kompozytów klasy Advanced zapewnia idealną równowagę pomiędzy lekkością przydatną do wspinaczek i przyspieszeń, a sztywnością niezbędną do precyzyjnego prowadzenia w trudnym, cyclocrossowym terenie.

Pełna kontrola

Hamulce tarczowe w standardzie FlatMount i sztywne, osie przelotowe w połączeniu z kołami systemowymi Giant zapewniają dodatkową kontrolę w zmiennych warunkach i w każdej pogodzie.

Płynna jazda

Innowacyjny wspornik siodła o profilu D tłumi wstrząsy i drgania, zmniejszając zmęczenie, dzięki czemu zachowasz siły na finisz.

Specyfikacja
RozmiaryS, M, ML, L, XL
KolorGranatowy Metalik
RamaKompozyt węglowy Advanced, suport PowerCore BB86-PressFit, rura podsiodłowa D-Fuse, mocowanie hamulców FlatMount, wew. prowadzenie pancerzy, zintegrowany zacisk podsiodłowy ISC,
WidelecKompozyt węglowy Advanced, aluminiowa rura sterowa 1 1/2" - 1 1/8" OverDrive, mocowanie hamulców FlatMount, oś 12/100mm
Tylny amortyzatorN/A
KierownicaGIANT Connect, 31.8mm
Wspornik kierownicyGIANT Contact, 31.8mm, 8°, alu.
Wspornik siodłaGIANT D-Fuse, kompozyt węglowy
SiodłoGIANT Contact (Neutral), UniClip, DCF (Dynamic Cycling Fit), ParticleFlow
PedałyN/A
ManetkiSRAM Apex 1x11
Przerzutka przedniaN/A
Przerzutka tylnaSRAM Apex 1
HamulceSRAM Apex 1, tarcze 160/160, hydr.
Dzwignie hamulcaSRAM Apex 1, tarcze 160/160, hydr.
Kaseta / WolnobiegSRAM PG-1130, 11-42T, 11s.
ŁańcuchSRAM PC1110
Mechanizm korbowySRAM S-350-1 24mm X-Sync GXP, 40T
Srodek suportuGXP, PressFit
ObręczeGIANT P-X2 Disc, Tubeless, alu.
PiastyGIANT Road Performance by FORMULA, łożyska maszynowe, oś 12mm
SzprychySAPIM Race, 28/28
OponyMAXXIS All-Terrene, 700X33C, 60 TPI, zwijane
DodatkiProwadnica łańcucha GIANT 1x
Waga9,10 kg (rozmiar M)

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.

Najważniejsze informacje

Zaprojektowany by sprostać wymogom bezpardonowej walki, kompozytowy ścigacz, pozwoli Ci zachować zimną głowę, gdy sprawy wyrwą się spod kontroli. Rama z kompozytów klasy Advanced pozwala ostro atakować strome podjazdy, zarzucić rower na ramię przy podbiegach i panować nad zjazdami na piachu, błocie czy lodzie.  Zapewnia idealną równowagę pomiędzy sztywnością i amortyzacją, a innowacyjny, kompozytowy wspornik siodła D-Fuse pochłania wstrząsy i drgania, aby można było płynąć nad dziurami i wybojami, zachowując siły na ostatnie okrążenie. Hamulce tarczowe w standardzie FlatMount z osiami przelotowymi pomagają zwiększyć kontrolę, a koła systemowe Tubeless Ready pozwalają docenić zalety opon bezdętkowych, takie jak płynniejsza jazda, mniejsze opory toczenia i zmniejszone ryzyko przebicia.

1 2 3 4 5 6 Najważniejsze informacje

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

  • XS
      157 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      182 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram
  XSSMMLLXL
Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)47518,750019,752520,754521,555521,956522,2
Kąt podsiodłowy (degrees)74,5°73,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
Długość górnej rury (mm) (inch)51520,353020,954521,55602257522,659023,2
Długość główki ramy (mm) (inch)1154,51305,11455,71606,31756,91907,5
Kąt główki ramy (degrees)71,0°71,0°71,5°72,0°72,5°72,5°
Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)502502502502502502
Trail (mm) (inch)722,8682,7652,6622,4592,3592,3
Baza kół (mm) (inch)100839,7101439,9101940,1103040,6104040,9105541,5
Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)43016,943016,943016,943016,943016,943016,9
Obnizenie srodka suportu (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4602,4602,4
Stack (mm) (inch)52620,754021,355621,957222,558923,260323,7
Reach (mm) (inch)36914,537014,637514,838515,239515,640616
Przekrok (mm) (inch)75829,878330,880331,682132,383232,884333,2
Szerokość kierownicy (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,344017,3
Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1903,51104,31104,31104,31204,7
Długość ramienia korby (mm) (inch)1656,51706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
Rozmiar kół 700C700C700C700C700C700C

Technologie

Technologia Advanced Composite
OverDrive
Wspornik podsiodłowy D-Fuse
System Giant Tubeless

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.