Skip to main content
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

TCX SLR 2

2019

6 199 zł

Kontakt

Jaki jest mój rozmiar?

PORÓWNAJ

Udostępnij

From finish-line sprints to rugged dirt climbs. Smooth dirt to mud, sand or snow. That’s cyclocross, and that’s what this bike is made for it. A lightweight aluminum flyer with a composite fork and seatpost, TCX SLR does it all and does it faster.

With a superlight ALUXX SLR aluminum frame, matched with a composite fork and 12mm front and rear thru-axles, the TCX SLR gives you smooth, confident handling on all types of terrain. Disc-brake technology boosts control on tight CX courses or wide-open dirt road descents. Cyclocross-specific tubing adds pedaling stiffness, and the D-Fuse seatpost helps smooth out rough terrain.

Główne korzyści

Light and agile

Lightweight ALUXX SLR frame offers the right balance of light weight for climbing and accelerating, plus stiffness for precise handling on rough cyclocross terrain.

Total control

Integrated disc brake technology with flat mounts and thru-axle hubs, combined with tubeless ready Giant WheelSystem, delivers added control in variable conditions and all types of weather.

Smooth ride quality

D-shaped composite seatpost reduces shocks and vibrations, minimizing fatigue so you can stay strong to the finish.

Specyfikacja
RozmiaryS, M, ML, L
KolorCzarny/Zielony
RamaAluminium - Aluxx SLR
WidelecKompozyt węglowy - Advanced, aluminiowa rura sterowa OverDrive
Tylny amortyzatorN / A
KierownicaGIANT Connect, alu.
Wspornik kierownicyGIANT Connect, alu.
Wspornik siodłaGIANT D-Fuse, kompozyt węglowy
SiodłoGiant Contact (neutral)
PedałyN/A
ManetkiSRAM Apex 1
Przerzutka przedniaN/A
Przerzutka tylnaSRAM Apex 1
HamulceGIANT Conduct Disc, tarcze 140/140, hydr.
Dzwignie hamulcaApex 1
Kaseta / WolnobiegPG1130, 11x42
ŁańcuchSRAM PC1130
Mechanizm korbowyFSA Omega 1x, 40T
Srodek suportuFSA
ObręczeGIANT S-X2 Disc, Tubeless, alu.
PiastyGIANT by FORMULA, oś 12mm
SzprychySAPIM Leader, 28/28
OponyMAXXIS All-Terrene, 700x33; Tubeless; 60TPI
Dodatkiprowadnica łańcucha GIANT 1X
Waga9,58 kg (rozmiar M, bez pedałów)

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.

Najważniejsze informacje

Ten wysokojakościowy cyclocrossowy rower pomoże Ci pokonać najtrudniejsze trasy w terenie, na piasku czy w błocie, ale równie dobrze poradzi sobie także na drogach szutrowych. Niezwykle lekka aluminiowa rama ALUXX SLR i kompozytowy widelec ułatwiają przyspieszanie, a przednia 15-milimetrowa oś przelotowa pozwala na płynne i pewne wchodzenie w zakręty. Hamulce tarczowe zwiększają kontrolę na wąskich trasach CX czy szerokich terenowych zjazdach. Symetryczne tylne trójkąty zwiększają sztywność pedałowania, a sztyca podsiodłowa D-Fuse amortyzuje nierówności terenu.

1 2 3 4 5 6 7 Najważniejsze informacje

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

  • XS
      157 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • S
      165 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      182 cm6’0”  to 193 cm6’4”
  • XL
      189 cm6’2”  to 199 cm6’6”
bike diagram
  XSSMMLLXL
Długość rury podsiodłowej (mm) (inch)47518,750019,752520,754521,555521,956522,2
Kąt podsiodłowy (degrees)74,5°73,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
Długość górnej rury (mm) (inch)51520,353020,954521,55602257522,659023,2
Długość główki ramy (mm) (inch)1154,51305,11455,71606,31756,91907,5
Kąt główki ramy (degrees)71,0°71,0°71,5°72,0°72,5°72,5°
Wyprzedzenie widelca (mm) (inch)502502502502502502
Trail (mm) (inch)722,8682,7652,6622,4592,3592,3
Baza kół (mm) (inch)100839,7101439,9101940,1103040,6104040,9105541,5
Długość tylnego trójkąta (mm) (inch)43016,943016,943016,943016,943016,943016,9
Obnizenie srodka suportu (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4602,4602,4
Stack (mm) (inch)52620,754021,355621,957222,558923,260323,7
Reach (mm) (inch)36914,537014,637514,838515,239515,640616
Przekrok (mm) (inch)75829,878330,880331,682132,383232,884333,2
Szerokość kierownicy (mm) (inch)40015,740015,742016,542016,544017,344017,3
Długość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1903,51104,31104,31104,31204,7
Długość ramienia korby (mm) (inch)1656,51706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
Rozmiar kół 700C700C700C700C700C700C

Technologie

Technologia ALUXX SLR
Wspornik podsiodłowy D-Fuse
System Giant Tubeless

Giant Polska zastrzega sobie prawo do wprowadzenia w każdej chwili i bez uprzedzenia zmian w odniesieniu do specyfikacji przedstawionych produktów. Zdjęcia przedstawiają serie próbne lub prototypy. Kolory na zdjęciach mogą różnić się od rzeczywistych. Oferta przedstawiona na tej stronie nie stanowi oferty sprzedaży w rozumieniu przepisów prawa. Zalecane ceny detaliczne mogą ulec zmianie. Podana waga roweru (bez pedałów) jest orientacyjna.