{{ productAwardLocalized.Quote }}

Torba na ramę H2Pro

249 zł - 299 zł
Napisz do nas

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij
Dostępna w wariancie 3 lub 4 litrowym torba na ramę H2Pro została zaprojektowana tak, by nawet mimo przewożenia w niej dużych przedmiotów, nie wpływać na środek ciężkości lub właściwości jezdne roweru. Uszyta z nowego, trójwarstwowego i wodoodpornego materiału H2Tex, wyposażona w bryzgoszczelny zamek torba H2Pro ma ukrytą kieszeń, która umożliwia dostęp do wnętrza torby w celu ładowania akumulatorów lub podłączenia do bukłaka z wodą.

Charakterystyka

  • Trójwarstwowy i wodoodporny materiał H2Tex opracowany przez firmę Giant
  • Ukryta kieszeń umożliwiająca ładowanie lub poprowadzenie rurki z wodą
  • Umieszczone wewnątrz kieszenie pozwalające zachować porządek
  • Wysokiej jakości bryzgoszczelny zamek

Specyfikacja

Materiał: Trójwarstwowa, wodoodporna tkanina H2Tex
Kolor: Czarny
Wymiary: 43,5 x 6 x 11,5 cm (3L), 46.5 x 6 x 13cm (4L), 50 x 6 x 14 cm (4.5L)
Pojemność: 3L, 4L, 4.5L

Najważniejsze informacje

Torby na ramę H2Pro idealnie pasują pod lub nad górną rurę i są zaprojektowane tak, aby zapewnić łatwy dostęp jedną ręką zarówno do cięższego sprzętu, jak i do małych przedmiotów, takich jak telefon komórkowy lub batonik.

H2Pro Frame Bag with interactive tooltips