COVID-19: Komunikat dotyczący sklepów stacjonarnych  Dowiedz się więcej

Wyprzedaż
{{ product.ProductAward.Quote }}

Trance E+ SX 0 Pro

2019

22 999 zł 26 699 zł

Dostępne wyłącznie w sklepie

Kontakt

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij
Ten najwyższej jakości rower elektryczny z pełnym zawieszeniem pozwoli Ci osiągnąć nowy poziom podczas terenowych wyzwań, dzięki regulowanemu poziomowi wspomagania.

Ten profesjonalny rower trailowy z pełnym zawieszeniem łączy osiągi i atrakcyjny wygląd z niezawodną technologią Hybrid Cycling. Sprawia to, że jest to najlepszy wybór na jazdę enduro w całej kategorii rowerów elektrycznych. Model ten został wyposażony w zawieszenie Maestro 140 mm i silnik SyncDrive Pro Gianta, gwarantujący 360 procent wspomagania, które można dostosować do własnych potrzeb. Lekka, ale jednocześnie mocna rama aluminiowa ALUXX została idealne zintegrowana z unowocześnionym akumulatorem EnergyPak 500 Wh umieszczonym na dolnej rurze, dzięki czemu jazda na dłuższych trailowych trasach będzie jeszcze przyjemniejsza i bardziej ekscytująca. Nowa aplikacja E-bike Gianta zapewnia stały dostęp od nawigacji, czy funkcji dostarczających informacji na temat zdrowia i sprawności. A RideControl ONE umożliwi fanom trailowej jazdy korzystanie z prostych i dość nietypowych przycisków kontrolnych.

Główne korzyści

High performance

Ten gotowy na bardziej wyczynową jazdę rower został wyposażony w sprawdzone zawieszenie Maestro i silnik SyncDrive Pro, dopasowujący się do indywidualnych potrzeb.

RideControl One

Zintegrowany z kierownicą wyświetlacz sterujący zapewnia elegancki wygląd.

Integracja

Lepsza integracja i zasięg dzięki akumulatorowi EnergyPak o pojemności 500 Wh zintegrowanemu z dolną rurą.

Specyfikacja
  • Silnik
    GIANT SyncDrive Pro by YAMAHA, 80Nm, czas reakcji 190ms, 360% wspomagania
  • Sterownik
    GIANT PedalPlus 4-czujnikowy
  • Panel sterujący
    Giant RideControl One
  • Akumulator
    GIANT EnergyPak 500, 36V 13.8Ah, zintegrowany
  • Rozmiary
    S, M, L, XL
  • Kolor
    Pomarańczowy/Niebieski
  • Rama
    Aluminium - Aluxx SL, system zawieszenia Maestro 140mm, oś Boost 148x12QR
  • Widelec
    FOX 36 Factory 27.5+, skok 160mm, EVOL, tłumik Fit4, Boost 110x15QR, e-Bike optimized
  • Tylny amortyzator
    FOX Factory DHX2 Coil, 185x52.5mm, Trunnion
  • Kierownica
    Giant Contact SL 35 Trail, 35x800mm
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SL 35
  • Wspornik siodła
    GIANT Contact Switch; regulowany; 30,9mm; 100mm(S), 125mm (M), 150mm(L-XL)
  • Siodło
    Giant Contact SL, Neutral
  • Manetki
    SRAM XO1 Eagle, 1x12
  • Przerzutka przednia
    prowadnica łańcucha MRP 1X V3
  • Przerzutka tylna
    SRAM XO1 Eagle
  • Hamulce
    SRAM Code R, tarcze 200/200, hydr.
  • Dzwignie hamulca
    SRAM Code R
  • Kaseta / Wolnobieg
    SRAM PG-1230, 11-50T, 12s.
  • Łańcuch
    SRAM GX Eagle PowerLock
  • Mechanizm korbowy
    PRAXIS e-Cadet+ z kołem łańcuchowym SRAM X-Sync Eagle 36T 104BCD
  • Obręcze
    GIANT AM 27.5+, wew. szer. 35mm; Tubeless; e-bike optimized
  • Piasty
    GIANT eTracker Boost by FORMULA, łożyska maszynowe; osie 110x15/148x12mm; e-bike optimized
  • Szprychy
    SAPIM Race/E-Lite; 28/32, e-bike optimized
  • Opony
    MAXXIS Minion DHF 27.5x2.6", Tubeless, EXO protect, Dual Compound, zwijane/ MAXXIS Minion DHR II 27.5x2.6"; Tubeless, EXO, Dual Compound, zwijane
  • Dodatki
    ładowarka GIANT EnergyPak 6A, inteligente ładowanie, 60% naładowania w 90 minut; zestaw Tubeless
  • Waga orientacyjna
    23,12 kg (rozmiar M, bez pedałów)

Najważniejsze informacje

Ten profesjonalny rower trailowy z pełnym zawieszeniem łączy osiągi i atrakcyjny wygląd z niezawodną technologią Hybrid Cycling. Sprawia to, że jest to najlepszy wybór na jazdę enduro w całej kategorii rowerów elektrycznych. Model ten został wyposażony w zawieszenie Maestro 140 mm i silnik SyncDrive Pro Gianta, gwarantujący 360 procent wspomagania, które można dostosować do własnych potrzeb. Lekka, ale jednocześnie mocna rama aluminiowa ALUXX została idealne zintegrowana z unowocześnionym akumulatorem EnergyPak 500 Wh umieszczonym na dolnej rurze, dzięki czemu jazda na dłuższych trailowych trasach będzie jeszcze przyjemniejsza i bardziej ekscytująca. Nowa aplikacja E-bike Gianta zapewnia stały dostęp od nawigacji, czy funkcji dostarczających informacji na temat zdrowia i sprawności. A RideControl ONE umożliwi fanom trailowej jazdy korzystanie z prostych i dość nietypowych przycisków kontrolnych.

2019 Trance E+ SX Pro with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      155 cm5’1”  to 166 cm5’5”
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSMLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)380154061644517,54821950720
BKąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°73,5°
CDługość górnej rury (mm) (inch)57022,4585236102463024,865525,8
DDługość główki ramy (mm) (inch)953,7953,71003,91104,31305,1
EKąt główki ramy (degrees)66,0°66,0°66,0°66,0°66,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)441,7441,7441,7441,7441,7
GTrail (mm) (inch)1134,41134,41134,41134,41134,4
HBaza kół (mm) (inch)117746,3118546,7121147,7123348,5126049,6
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)469,518,5469,518,5469,518,5469,518,5469,518,5
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)110,4110,4110,4110,4110,4
KStack (mm) (inch)58222,958623,159023,259923,661824,3
LReach (mm) (inch)40315,941116,243517,145217,847218,6
MPrzekrok (mm) (inch)73128,874329,374429,377430,579631,3
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)80031,580031,580031,580031,580031,5
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)401,6401,6401,6502502
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1656,51656,51706,71706,71706,7
QRozmiar kół 27.527.527.527.527.5

Technologie

Technologia ALUXX SL
System zawieszenia Maestro
Hybrid Cycling Technology (HCT)
Silnik SyncDrive Pro
RideControl ONE