NOWOŚĆ
{{ productAwardLocalized.Quote }}

XTC Advanced 29 1

19 999 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij

Dynamiczna jazda i maksymalna wydajność na szybkich i płynnych singlach. Ten lekki, kompozytowy hardtail to świetny wybór do ścigania w XC lub zbierania KOM-ów.

Główne korzyści

Lekkość i dynamika

Ręcznie wykonana rama kompozytowa klasy Advanced zapewnia rowerzystom i zawodnikom XC przewagę nad rywalami podczas podjazdów, przyspieszeń i sprintów.

Wydajność w XC

Rama ta posiada wysoki stosunek sztywności do masy, co przekłada się na efektywne pedałowanie i precyzyjne sterowanie na szlaku.

Niestandardowa amortyzacja ramy

Elastyczność każdej ramy jest dostosowana do rozmiaru. Układ poszczególnych warstw kompozytowych zapewnia optymalne pionowe pochłanianie wstrząsów, dzięki czemu jazda w terenie XC jest bardziej płynna.

Najważniejsze informacje

Dzięki dużym, 29-calowym kołom i lekkiej ramie z kompozytu klasy Advanced ten hardtail połyka trasy XC. Ramę wykonano ręcznie pod widelec 100 mm, z konkretnym układem włókna węglowego, zależnym od rozmiaru ramy. Efektem jest optymalny stosunek sztywności do masy, z odpowiednim pionowym pochłanianiem wstrząsów. Szersze piasty w standardzie Boost poprawiają sztywność kół i zwiększają prześwit, umożliwiając stosowanie szerszych opon, a kilka innych rozwiązań pozwala dostosować możliwości w terenie XC.

XtC Advanced 29 with interactive tooltips

Technologie

Technologia Advanced Composite
OverDrive
System Giant Tubeless

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)380154311747518,752520,7
BKąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
CDługość górnej rury (mm) (inch)59523,461424,26352566526,2
DDługość główki ramy (mm) (inch)953,7953,71054,11154,5
EKąt główki ramy (degrees)69,5°69,5°70,0°70,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)431,7431,7431,7431,7
GTrail (mm) (inch)94,93,794,93,794,93,794,93,7
HBaza kół (mm) (inch)108742,8110643,5112844,4115945,6
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)42516,742516,742516,742516,7
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)582,3582,3582,3582,3
KStack (mm) (inch)60423,860423,861324,163224,9
LReach (mm) (inch)41616,443517,145317,847718,8
MPrzekrok (mm) (inch)7372976430,179131,182932,6
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)76029,976029,976029,976029,9
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)602,4702,8803,1903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
QRozmiar kół 29"29"29"29"
Specyfikacja
  • Rozmiary
    S, M, L, XL
  • Kolor
    Black / Black Diamond / Chrome
  • Rama
    Kompozyt Advanced, oś przelotowa 12x148mm, max. szerokość opony 2.25", max. wielkość tarczy mechnizmu korbowego 38t
  • Widelec
    Fox 32 Float SC Performance, skok 100mm, GRIP, 44mm offset, manetka blokady, Boost 15x110 KaBolt
  • Tylny amortyzator
    brak
  • Kierownica
    Giant Contact XC Flat, 760x35mm
  • Chwyty
    Giant XC Pro S:32mm, M:32mm, L:34mm, XL:34mm
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SL XC 35
  • Wspornik siodła
    Giant Contact Switch, regulowany, manetka Shimano, skok 125mm, 30.9 x 395mm
  • Siodło
    Fi'zi:k Antares R7, S-Alloy
  • Pedały
    Brak
  • Manetki
    Shimano Deore XT M8100, 1x12
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    Shimano Deore XT M8100
  • Hamulce
    Shimano Deore XT BR-M8100, hydrauliczne, tarcze Shimano RT-66 [P]180mm, [T]160mm
  • Dzwignie hamulca
    Shimano Deore XT BL-M8100
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano SLX M7100, 10-51
  • Łańcuch
    KMC X-12
  • Mechanizm korbowy
    Shimano Deore XT M8120, 32t
  • Srodek suportu
    Shimano, press fit
  • Obręcze
    Giant XCR 2 Carbon 29 WheelSystem
  • Piasty
    Giant XCR 2 Carbon 29 WheelSystem
  • Szprychy
    Giant XCR 2 Carbon 29 WheelSystem
  • Opony
    Maxxis Recon Race 29x2.25, zwijane, TLR, EXO, bezdętkowe
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, łyżki do opon, klucz do zaworu, instrukcja)
  • Waga orientacyjna
    10,5 kg (rozmiar M)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Zobacz także

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.