{{ productAwardLocalized.Quote }}

XTC Advanced 29 1.5 GE

2018

11 599 zł

Kontakt

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij

SZYBKOŚĆ XC, PŁYNNA KONTROLA I NIEDOŚCIGNIONA WSZECHSTRONNOŚĆ. TEN LEKKI MODEL Z KOŁAMI O ŚREDNICY 29 CALI MA WIELE OSOBOWOŚCI.

Ten lekki hardtail wykonany z kompozytu wyposażony w duże koła o średnicy 29 cali lub opcjonalnie wersję 27,5+, umożliwia wybór jednego roweru dopasowanego do wielu różnych stylów jazdy*. Z kołami o średnicy 29 cali model ten jest gotowy na płynną i szybką jazdę po singletrackach czy wyścigi XC. Ci, którzy preferują ostrzejszą i bardziej ryzykowną jazdę mogą wybrać dodatkową amortyzację i kontrolę gwarantowane przez wariant 27,5+. Model ten posiada szersze piasty Boost, co zwiększa sztywność kół i pozostawia więcej miejsca na opony, a także wiele innych cech, dzięki którym można w pełni wykorzystać jego możliwości w niemalże każdym terenie. Dodatkowo zaleta: Rower ten można nawet przekształcić w singlespeeda.   * Mogą występować różnice w kompatybilności widelca.

  • Rama: Kompozyt węglowy - Advanced, poziome regulowane haki
  • Widelec: FOX 32 Float SC Performance 29", skok 100mm, GRIP, manetka blokady, oś Boost 15x110 QR, Tapered
  • Napęd: 2x11, manetki SHIMANO XT, przerz. przed. SHIMANO XT, przerz. tylna SHIMANO XT
  • Hamulce: SHIMANO XT M8000, tarcza [P] 180mm [T] 160mm, hydrauliczne
  • Koła: GIANT XC-1 Disc 29", Tubeless Ready, osie Boost, łożyska maszynowe, opony MAXXIS Ikon 29x2.2, zwijane, Tubeless

Najważniejsze informacje

With its large-diameter 29-inch wheels, and an option to switch to 27.5+, this lightweight, Advanced-grade composite hardtail lets you choose one bike for multiple riding styles. In its 29er form, it’s ready for smooth, fast singletrack or XC racing. For rougher, more adventurous rides, you might choose the added cushion and control of 27.5+ wheels*. It features wider Boost hub spacing to improve wheel stiffness and add tire clearance, plus a host of other features that let you dial in its performance for nearly any type of terrain. Bonus: You can even transform it into a singlespeed.* Fork compatibility may vary. Please check with your local Giant authorized dealer.

2018 XtC Advanced 29 with interactive tooltips

Technologie

Technologia Advanced Composite
OverDrive

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      162 cm5’4”  to 173 cm5’8”
  • M
      173 cm5’8”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 188 cm6’2”
  • XL
      188 cm6’2”  to 194 cm6’4”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)39015,444017,349019,353521,1
BKąt podsiodłowy (degrees)73,0°72,5°72,0°72,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)5852360523,862524,664525,4
DDługość główki ramy (mm) (inch)953,7953,71054,11154,5
EKąt główki ramy (degrees)70,0°70,0°70,0°70,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)512512512512
GTrail (mm) (inch)823,2823,2823,2823,2
HBaza kół (mm) (inch)107442,3108842,8110243,4112244,2
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)42516,742516,742516,742516,7
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)61224,161224,162124,463124,8
LReach (mm) (inch)39815,741216,242316,744017,3
MPrzekrok (mm) (inch)73929,176530,179731,482732,6
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)75029,575029,575029,575029,5
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)602,4702,8803,1903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
QRozmiar kół 29"29"29"29"
Specyfikacja
  • Rozmiary
    M, L, XL
  • Kolor
    Karbon/Niebieski Matowy
  • Rama
    Kompozyt węglowy - Advanced, poziome regulowane haki
  • Widelec
    FOX 32 Float SC Performance 29", skok 100mm, GRIP, manetka blokady, oś Boost 15x110 QR, Tapered
  • Kierownica
    Giant Contact SL XC Flat, 750x31.8mm
  • Wspornik kierownicy
    Giant Connect, 70mm(M), 80mm(L), 90mm(XL), 8°
  • Wspornik siodła
    Giant Connect, 27.2x400mm
  • Siodło
    Giant Contact (przednie)
  • Manetki
    Shimano XT M8000-R, 2x11
  • Przerzutka przednia
    Shimano XT FD-M8000
  • Przerzutka tylna
    Shimano XT RD-M8000
  • Hamulce
    Shimano XT M8000, tarcza [P] 180mm [T] 160mm, hydrauliczne
  • Dzwignie hamulca
    Shimano XT M8000
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano SLX CS-M7000 11x42T, 11s.
  • Łańcuch
    KMC X11EL-1
  • Mechanizm korbowy
    Shimano FC-M8000, 36/26T
  • Srodek suportu
    Shimano PressFit BB-MT500
  • Obręcze
    Giant XC-1 Disc 29", Tubeless Ready, szerokość wew. 21mm, 28H/28H
  • Piasty
    [P] Giant Tracker, oś Boost 15x110, łożyska maszynowe [T] Giant Tracker Boost 12x148, łożyska maszynowe
  • Szprychy
    SAPIM Race
  • Opony
    MAXXIS Ikon 29x2.2 , zwijane, 60 TPI, TR/EXO, Tubeless
  • Dodatki
    zestaw Tubeless
  • Waga orientacyjna
    11,2 kg (rozmiar M)

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.