NOWOŚĆ
{{ productAwardLocalized.Quote }}

XTC Advanced SL 29 1

22 999 zł

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij

Lekki, skuteczny i diabelsko szybki. Oto maszyna wybierana na strome podjazdy i duże prędkości przez zawodników XC, takich jak dwukrotny mistrz świata w maratonie MTB, Leo Páez.

Główne korzyści

Superlekkość i dynamika

Wykonana z profesjonalnej klasy kompozytów, Advanced SL to najlżejsza rama terenowa Gianta w historii, która zapewnia poważnym zawodnikom XC przewagę nad rywalami podczas podjazdów, przyspieszeń i sprintów.

Ultra-wydajność

Rama ta posiada najwyższy stosunek sztywności do masy w klasie hardtaili MTB, co przekłada się na super-efektywne pedałowanie i precyzyjne sterowanie na szlaku.

Niestandardowa amortyzacja ramy

Elastyczność każdej ramy jest dostosowana do rozmiaru. Układ poszczególnych warstw kompozytowych zapewnia optymalne pionowe pochłanianie wstrząsów, dzięki czemu jazda w terenie XC jest bardziej płynna.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    S, M, L, XL
  • Kolor
    Chameleon Galaxy / Starry Night
  • Rama
    Kompozyt Advanced SL, oś przelotowa 12x148mm, max. szerokość opony 2.25", max. wielkość tarczy mechnizmu korbowego 38t
  • Widelec
    RockShox SID SL Select, skok 100mm, Charger 2 RL, 44mm offset, 15x110 Maxle Stealth, manetka blokady
  • Tylny amortyzator
    brak
  • Kierownica
    Giant Contact SLR XC Flat, 760x35mm
  • Chwyty
    Giant XC Pro S:32mm, M:32mm, L:34mm, XL:34mm
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SL XC 35
  • Wspornik siodła
    Giant Contact Switch, regulowany, manetka Shimano, skok 125mm, 30.9 x 395mm
  • Siodło
    Fi'zi:k Antares R5, K:ium
  • Pedały
    Brak
  • Manetki
    Shimano Deore XT M8100, 1x12
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    Shimano Deore XT M8100
  • Hamulce
    Shimano Deore XT BR-M8100, hydrauliczne, tarcze Shimano RT-66 [P]180mm, [T]160mm
  • Dzwignie hamulca
    Shimano Deore XT BL-M8100
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano Deore XT M8100, 10-51
  • Łańcuch
    KMC X-12
  • Mechanizm korbowy
    Praxis Girder Carbon Boost, 32t
  • Srodek suportu
    Shimano, press fit
  • Obręcze
    Giant XCR 1 29 Carbon WheelSystem
  • Piasty
    Giant XCR 1 29 Carbon WheelSystem
  • Szprychy
    Giant XCR 1 29 Carbon WheelSystem
  • Opony
    Maxxis Rekon Race 29x2.25, zwijane, TLR, EXO, bezdętkowe
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, łyżki do opon, klucz do zaworu, instrukcja)
  • Waga orientacyjna
    W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SML
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)380154311747518,7
BKąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,5°73,5°
CDługość górnej rury (mm) (inch)59523,461424,263525
DDługość główki ramy (mm) (inch)953,7953,71054,1
EKąt główki ramy (degrees)69,5°69,5°70,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)431,7431,7431,7
GTrail (mm) (inch)94,93,794,93,794,93,7
HBaza kół (mm) (inch)108742,8110643,5112844,4
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)42516,742516,742516,7
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)582,3582,3582,3
KStack (mm) (inch)60423,860423,861324,1
LReach (mm) (inch)41616,443517,145317,8
MPrzekrok (mm) (inch)7372976430,179131,1
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)76029,976029,976029,9
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)602,4702,8803,1
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71756,91756,9
QRozmiar kół 29"29"29"

Technologie

Technologia Advanced SL
OverDrive
System Giant Tubeless